A A A

Klawiatura mechaniczna na każdą kieszeń

27 listopada 2016, 10:00
Tracer Gamezone wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – Illuminato. Urządzenie łatwe do przetransportowania, wyposażone w mechaniczne przełączniki Outemu Blue i wielokolorowe podświetlenie LED RGB.
Klawiatura mechaniczna na każdą kieszeń

Przełączniki Outemu Blue

Przełączniki Outemu Blue zapewniają niezwykle szybki czas reakcji w trakcie rozgrywki i znaczną trwałość użytkowania. Są cenione ze względu na wytrzymałość, gwarantującą identyczne działanie przez dziesiątki milionów kliknięć. Ze względu na jakość porównywalną z tą, która występuje w najpopularniejszych markach, Outemu są w stanie bez problemu rywalizować z droższymi zamiennikami.

Wygoda i niezawodność

Tracer Gamezone Illuminato oferuje inteligentny system anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Zapewnia to precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry. Illuminato została wyposażona w odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która gwarantuje dłoniom dodatkowe wsparcie i stabilizację oraz zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Obsługa makr i klawisze specjalne

Programowalne przyciski, profile użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawiać makra zgodnie z bieżącymi potrzebami. Na makra przeznaczono 5 grup przycisków, które zapamiętują sekwencje do 31 komend. Dodatkowo klawiaturę wyposażono w kombinacje klawiszy do sterowania multimediami oraz blokadę guzika Windows.

Podświetlenie

Podświetlenie LED pozwala na wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również jest sposobem na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadcza się w trakcie nocnych sesji przed komputerem. Efektowne podświetlenie, nadające ciekawy wygląd produktowi, jednocześnie ułatwia jego użytkowanie. Każdy rząd posiada swój własny kolor, a regulowane natężenie podświetlenia pozwala na dostosowanie funkcji do panujących warunków otoczenia i preferencji użytkownika.

Klawiatura jest już dostępna na polskim rynku. Można ją kupić w cenie od 245 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto