A A A

Klawiatura membranowa Zalman

11 sierpnia 2016, 12:00
Gracze często narzekają na długi czas potrzebny do aktywacji klawiszy w klawiaturach membranowych. Zalman twierdzi, że szybkość nie musi być domeną droższych klawiatur mechanicznych, czego dowodem ma być K600S.
Klawiatura membranowa Zalman

Produkt Zalmana ma zapewnić Polling rate na poziomie 1000Hz, a co za tym idzie czas aktywacji klawiszy ma być taki sam jak w mechanikach. Gracz może dodatkowo podkręcić tempo przy pomocy specjalnego guzika i przycisków numerycznych - klawiatura Zalmana oferuje bowiem 10 różnych szybkości powtarzalności przycisków. Opcja ta sprawdza się zwłaszcza w grach typu MOBA czy MMO.

Combo jak marzenie

Szybkość nie jest jedyną cechą, jaką cenią sobie gracze. Równie ważnym czynnikiem jest możliwość wbijania na klawiaturze skomplikowanych układów, wymagających jednoczesnego wciśnięcia kilku klawiszy. Stąd konieczność zastosowania w K600S technologii N-key na wszystkie przyciski. Producent chwali się, że jego produkt jest pierwszą membranową klawiaturą, która posiada pełny anti-ghosting.

Na zmęczone dłonie

Przy gamingowych produktach duże znaczenie mają też elementy zapewniające graczowi komfort przy użytkowaniu sprzętu. K600S wyposażona jest w podkładkę pod nadgarstki, przydatną zwłaszcza w trakcie wielogodzinnych sesji przed monitorem.

Uwaga na szklankę!

Dodatkowo membrana klawiatury jest wodoodporna. Użytkownik przesiadując przed komputerem nie musi się obawiać, że cenne zapasy wody czy kawy po przypadkowym wylaniu zaszkodzą K600S.

Klawiatura K600S kosztuje około 150 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto