A A A

Klawiatura z dopalaczem - Tt eSports Knucker Pro-Gaming

30 maja 2012, 09:25
Klawiatura z dopalaczem - Tt eSports Knucker Pro-Gaming

Tt eSports - marka powstała pod skrzydłami Thermaltake, prezentuje najnowszą klawiaturę - Knucker Pro-Gaming. Jak sama nazwa wskazuje stworzona została z myślą o profesjonalnych Graczach w oparciu o współpracę producenta oraz zespołu Tt Apollos.

Knucker wyposażona została w tak zwany plunger-switch, który symuluje mechaniczny przełącznik, jednakże z dodatkową elastycznością i komfortem. Przede wszystkim nie wydaje denerwującego odgłosu klikania, który często pojawia się w klawiaturach mechanicznych. Ponadto keyboard posiada funkcję S4Key, która pozwala przyspieszyć wykonywanie przez nią poleceń w czterech trybach: 1x, 2x, 4x, 8x. Funkcja ta znana jest także jako Repeat Rate Rotating Movement i umożliwia Graczom osiąganie jeszcze lepszych wyników.

Klawiatura Tt eSports Knucker na pierwszy rzut oka wygląda dość niepozornie, jednakże każdy jej element został starannie zaprojektowany. W całości czarna, posiada ciemne przyciski ze znakami w kolorze Electric Cyan. Ponadto w zestawie znajdziemy również 8 wymiennych czerwonych klawiszy, które umieszczamy w miejscu WASD oraz “strzałek” najczęściej używanych przez graczy. Przyciskom opisanym literką S można przypisać makra.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 349,00 zł .


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto