A A A

Klawiatura z programowalnymi ikonami

24 czerwca 2009, 10:53
Swego czasu bardzo głośno było o klawiaturze OLED Optimus, której wszystkie klawisze miały małe wyświetlacze OLED zdolne do pokazania dowolnej ikonki, niekoniecznie liter. Optimus produkowany był w małych ilościach i przez to drogi i trudno dostępny. Teraz za sprawą firmy OCZ szersze grono użytkowników będzie mogło sprawdzić, jak klawisze OLED sprawują się w praktyce.
Klawiatura z programowalnymi ikonami

Klawiatura OCZ Sabre różni się jednak od Optimusa – ma tradycyjne klawisze oraz dodatkowy blok 9 klawiszy OLED umieszczony z lewej strony urządzenia.

Klawiatura OCZ Sabre

Klawisze te są programowalne, dzięki czemu można nie tylko ustalić ich funkcje, ale także ikony, jakie mają być na nich wyświetlone (prawdopodobnie w celu ich przechowywania urządzenie wyposażono w 128 MB pamięci flash. Wszystkie klawisze pokryte są gumą, a krawędzie urządzenia podświetlono na niebiesko.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto