A A A

Klawiatura z wymiennymi przełącznikami dla graczy

3 października 2019, 14:20
Logitech ma nową propozycję - klawiaturę G PRO X z przełącznikami dostosowanymi do różnych rodzajów gier.
Klawiatura z wymiennymi przełącznikami dla graczy

Do prac nad nowym urządzeniem szwajcarsko-amerykańska firma zaprosiła znanych e-sportowców. Model G PRO X sprzedawany jest z przełącznikami typu Clicky, Linear i Tacctile. To tzw. model turniejowy o zwartej budowie, bez części numerycznej. Bryła o wymiarach 34x361x153 mm bazuje na standardowym modelu G PRO.

Dobór przełącznika nowej klawiatury zależy od preferencji gracza. Clicky to przełączniki o słyszalnym kliku, z kolei Tacle są sprężyste i mają wyczuwalną reakcję przy aktywacji. Zaprojektowano je głównie z myślą o fanach gier z gatunku FPS. Linear cechuje się liniową pracą, sprawdzi się więc w grach akcji.

Aby ułatwić transport, Logitech zdecydował się na dodatkowe złącze micro USB, które umożliwia odpięcie kabla podczas podróży. Sprzęt ma też podświetlenie RGB oraz umożliwia tworzenie i zapisywanie przez gracza własnych profili.

Klawiatura trafi do sprzedaży w październiku 2019 roku. Wersja z wymiennymi przełącznikami będzie kosztować 649 zł. Pakiet dodatkowych 92 przełączników do wymiany to koszt 215 zł. Za 549 zł będzie można też kupić G PRO X w wersji z zamocowanymi na stałe przełącznikami Clicky.

fot. Logitech

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto