A A A

Klawiatura z wymiennymi przełącznikami dla graczy

3 października 2019, 14:20
Logitech ma nową propozycję - klawiaturę G PRO X z przełącznikami dostosowanymi do różnych rodzajów gier.
Klawiatura z wymiennymi przełącznikami dla graczy

Do prac nad nowym urządzeniem szwajcarsko-amerykańska firma zaprosiła znanych e-sportowców. Model G PRO X sprzedawany jest z przełącznikami typu Clicky, Linear i Tacctile. To tzw. model turniejowy o zwartej budowie, bez części numerycznej. Bryła o wymiarach 34x361x153 mm bazuje na standardowym modelu G PRO.

Dobór przełącznika nowej klawiatury zależy od preferencji gracza. Clicky to przełączniki o słyszalnym kliku, z kolei Tacle są sprężyste i mają wyczuwalną reakcję przy aktywacji. Zaprojektowano je głównie z myślą o fanach gier z gatunku FPS. Linear cechuje się liniową pracą, sprawdzi się więc w grach akcji.

Aby ułatwić transport, Logitech zdecydował się na dodatkowe złącze micro USB, które umożliwia odpięcie kabla podczas podróży. Sprzęt ma też podświetlenie RGB oraz umożliwia tworzenie i zapisywanie przez gracza własnych profili.

Klawiatura trafi do sprzedaży w październiku 2019 roku. Wersja z wymiennymi przełącznikami będzie kosztować 649 zł. Pakiet dodatkowych 92 przełączników do wymiany to koszt 215 zł. Za 549 zł będzie można też kupić G PRO X w wersji z zamocowanymi na stałe przełącznikami Clicky.

fot. Logitech

 


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności6G według Samsunga
16 lipca 2020
Koreański producent elektroniki ma własną wizję sieci łączności kolejnej generacji.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto