A A A

Klawiatury Bluetooth od Modecom

29 sierpnia 2013, 07:54
Klawiatury Bluetooth od Modecom

Firma Modecom powiększa asortyment akcesoriów tabletowych. Tym razem w ofercie producenta znajdą się dedykowane do dwóch modeli tabletów FreeTAB 8001 IPS X2 3G i FreeTAB 1003 IPS X2, bezprzewodowe klawiatury Bluetooth.

Prezentowane modele klawiatur stanowią interesującą pozycję dla tych użytkowników tabletów, którzy swoje urządzenia wykorzystują m.in. jako pomoce naukowe (uczniowie, studenci) a także narzędzia pomagające w biznesie (zwłaszcza pracownicy działów handlowych). Za sprawną cichych, miękkich klawiszy można z powodzeniem tworzyć długie teksty, takie jak notatki z wykładu, czy oferty handlowe. Ponadto, umieszczone w górnej części klawiatury klawisze funkcyjne uruchamiają najczęściej używana polecenia systemowe, co pozwala w pełni zautomatyzować pracę z urządzeniem. Warto także wspomnieć, że urządzeń można używać również w funkcji wygodnej tabletowej podstawki, czy też odpornego na uszkodzenia przenośnego etui ochronnego.

Oprócz walorów użytkowych, producent zadbał także o nowoczesny wygląd swoich klawiatur, które pochwalić się mogą wykonaną w duchu nowoczesnej elegancji konstrukcją. Klawiatura zasilana jest wydajną litową baterią, którą można w każdej chwili doładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB.

Sugerowana cena Modecom MC-TKC8001 149 zł z VAT

Sugerowana cena Modecom MC-TKC1003 149 zł z VAT


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto