A A A

Klon iPhone'a X od Oppo

27 listopada 2017, 14:30
Oppo to producentów smartfonów, który od zawsze inspirował się urządzeniami Apple. Niemal wszystkie modele tej firmy zawierają elementy wzornictwa charakterystyczne dla modeli Apple.W najnowszym flagowcu R13 inspiracja może jednak okazać się przesadnie duża.
Klon iPhone'a X od Oppo

Zdjęcia które wyciekły do sieci przedstawiają sprzęt o dokładnie takich samych kształtach, proporcjach i rozmieszczeniu poszczególnych elementów. Jedyną różnica jest tak naprawdę kolorystyka i logo na obudowie. Na ekranie wyświetlane są tez oczywiście ikonki charakterystyczne dla systemu Android, a nie iOS.

Nie wiadomo, czy powyższe zdjęcia przedstawiają prawdziwy wygląd modelu R13, ale jeśli tak, firma z pewnością wywoła olbrzymią burzę. Oppo to w końcu jedna z największych firm produkujących smartfony na świecie.

Foto : /TechDroider


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto