A A A

Klucz do Windows 7 beta tylko do 24 stycznia

13 stycznia 2009, 13:05
Pierwszą betę kolejnej wersji Windows można pobrać z witryny Microsoft. Duże zainteresowanie plikiem wśród internautów skłoniło producenta do zmiany liczby kluczy licencyjnych, które oddane będą w ręce testerów.
Klucz do Windows 7 beta tylko do 24 stycznia

Początkowo Microsoft planował dystrybucję 2,5 miliona licencji do publicznej bety Windows 7. Obecnie liczba kluczy jest nielimitowana, ale można je uzyskać wyłącznie do 24 stycznia.

Ogromna popularność bety przerosła oczekiwania Microsoftu, którego serwery szybko uległy zatkaniu. Firma uporała się z tym problemem i obecnie plik można pobrać bez problemu. Wystarczy wejść pod ten adres i wybrać wersję systemu (32 lub 64 bit) oraz język (brak wersji polskiej). Następnie konieczne jest zalogowanie lub stworzenie konta Windows Live ID – wystarczy podać kilka danych osobowych.

Po pomyślnej weryfikacji otwiera się strona, z której należy pobrać specjalny menedżer pobierania, który po uruchomieniu rozpoczyna pobieranie pliku .iso systemem. Serwery Microsoftu nie są nadto obciążone – plik pobraliśmy z pełną prędkością, na jaką pozwala łącze. Aczkolwiek wystąpiły problemy z pobraniem menedżera za pomocą przeglądarki Firefox – po uruchomieniu IE7 wszystko działało poprawnie.

Ważność klucza licencyjnego na betę Windows 7 wygasa z dniem 1 sierpnia.

Źródło: Informacja własna


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto