A A A

Kod Windows 10 Pro OEM za darmo przy skorzystaniu z promocji na BZfuture.com. Tylko do 14 stycznia 2020!

31 grudnia 2019, 10:30
Nie przegapcie noworocznej oferty tego sklepu! W promocji wiele świetnych pozycji, a do każdego zakupu mały bonus.
Kod Windows 10 Pro OEM za darmo przy skorzystaniu z promocji na BZfuture.com. Tylko do 14 stycznia 2020!

BZfuture.com zaprasza do wspólnego świętowania nowego roku, oferując z tej okazji wyjątkowe promocje. Przy zakupie którejkolwiek pozycji z noworocznej oferty rabatowej otrzymamy klucz do Windows 10 Pro OEM gratis.

BZfuture.com to sklep z legalnym, licencjonowanym oprogramowaniem i akcesoriami komputerowymi przeznaczonymi przede wszystkim do graczy. Sklep słynie z systemu automatycznej dostawy – cyfrowe klucze do zakupionych programów są nabywcy udostępniane niezwłocznie po zaksięgowaniu dokonanej przez niego wpłaty i niezależnie od godziny złożenia zamówienia. Całodobowo dostępni są także konsultanci, którzy pomagają rozwiać wątpliwości związane z zamawianym oprogramowaniem lub sprzętem i odpowiadają na wszystkie związane z nimi pytania. Ponadto sklep oferuje bezpieczne dokonywanie zwrotów – w ciągu 30 dni od daty zakupu nabyte produkty możemy zwrócić, nie podając  przyczyny i odzyskując pełny zwrot kosztów.

W ramach noworocznej promocji (wyłącznie na stronie BZfuture New Year sale page) dostępne są autoryzowane produkty  za połowę ceny wraz z darmowym kluczem do Windows 10 Pro OEM. W skład oferty rabatowej wchodzą m.in. klucze:

 

Przy zakupie dowolnego produktu z oferty promocyjnej dostaniemy natychmiast dwa kody. Jeden do aktywowania programu, drugi do Windows 10. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów z przeprowadzeniem transakcji (lub zdecydowaniem się na konkretny program) możemy porozmawiać z przedstawicielami obsługi klienta na czacie albo wysłać zapytanie drogą mailową na adres service@bzfuture.com.

Oprócz trwającej na stronie sklepu noworocznej promocji na oprogramowanie, dostępne są także rabaty na wspomniane akcesoria komputerowe dla graczy. Najlepsze marki objęte są promocją do 12% za dany zakup. Szczegóły promocji opisane są na stronie sklepu.

Do zrobienia zakupów konieczne jest założenie konta na stronie sklepu.

[Materiał przygotowany we współpracy z partnerem]

fot. BZfuture.com


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Kolekcjonerskie NFT dla kinomanów
29 listopada 2021
Dystrybutor filmów AMC Networks oraz firma Sony Pictures zaoferują niewymienialne tokeny uczestnikom programu lojalnościowego.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto