A A A

Kolejne firmy dołączają do Huawei AppGallery

17 czerwca 2020, 17:30
Pracuj.pl i mPay umieściły swoje aplikacje w sklepie Huaweia.
Kolejne firmy dołączają do Huawei AppGallery

Zintegrowane płatności

Aplikację do płatności mobilnych mPay można już pobrać w sklepie Huawei AppGallery. Jest ona w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services (HMS), dzięki czemu można ją instalować również na najnowszych smartfonach Huaweia, bazujących na autorskim ekosystemie marki, bez wsparcia Google'a. Aplikacja działa też jednak na wcześniejszych smartfonach Huaweia, wykorzystujących Google Mobile Services.

 

Rekrutacja przez smartfony

Pracuj.pl, polski serwis rekrutacyjny, również dołączył ze swoją aplikacją do Huawei AppGallery. Program można pobrać na wszystkie smartfony Huaweia, również te bazujące na HMS.

Co miesiąc portal Pracuj.pl odwiedza ponad 2,5 mln internautów zainteresowanych ofertami pracy, raportami na temat zarobków, szablonami rekrutacyjnymi i poradami zawodowymi. W kwietniu br. gromadził 9,9 mln zarejestrowanych użytkowników.

 

Integracja z HMS

Integracja z HMS oznacza, że daną aplikację można pobrać z Huawei AppGallery na najnowsze smartfony z portfolio marki: Huawei Mate 30 Pro, smartfony z serii P40, nowe telefony z serii Y (Y5p i Y6p) oraz Mate Xs. System HMS wykorzystywany jest także w najnowszych tabletach Huaweia: MatePad Pro i MatePad T8.

W Huawei AppGallery w tej chwili znajduje się już prawie 1000 polskich aplikacji. Według informacji producenta każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 mln aktywnych użytkowników na całym świecie. Jest on częścią ekosystemu HMS, w skład w którego wchodzą też takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy.

Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huaweia.

fot. Huawei


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto