A A A

Kolejne firmy rezygnują z CES 2022

29 grudnia 2021, 11:00
Targi zaczynają się już za tydzień, a wystawców ubywa.
Kolejne firmy rezygnują z CES 2022

Omicron straszy

Nieobecność na najbliższych targach elektroniki i nowych technologii Consumer Electronics Show (CES) potwierdziły kolejne firmy: AMD, Micro-Star International i Procter & Gamble. Jako uzasadnienie swojej decyzji podają wzrost przypadków zakażeń koronawirusem w wariancie Omicron i związane z tym zagrożenie dla pracowników.

Firmy będą uczestniczyć w wydarzeniu wirtualnie. To kolejne już koncerny, które podjęły taką decyzję w związku z CES 2022. Wcześniej z fizycznego udziału wycofały się między innymi Google i General Motors, Samsung i T-Mobile, a także przedstawiciele największych mediów społecznościowych i branżowych.

Targi rozpoczynają się 5 stycznia 2022 roku. Organizatorzy będą wymagali noszenia maseczek i dowodu szczepienia uczestników, na miejscu będzie też można zrobić test na COVID-19. W tym roku podczas wydarzenia w Las Vegas miało się zaprezentować ponad 2200 wystawców.

fot. Product School – Unsplash


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto