A A A

Kolejne nowości w Gmailu

30 października 2008, 12:34
Kolejne nowości w Gmailu

Google dodało kolejne funkcje do swojej poczty G-mail, udostępniając w sekcji Labs możliwość włączenia dodatkowych boksów o nazwach Google Calendar gadget oraz Google Docs gadget, które zintegrują pocztę z kalendarzem i dokumentami Google.

Aby włączyć nowe funkcje, należy zmienić wersję językową serwisu na angielską i przejść do Ustawień (Settings), a następnie do zakładki "Labs". Po odszukaniu wyżej wymienionych opcji należy je włączyć, zaznaczając "Enabled" i zatwierdzić zmiany przyciskiem "Save changes". Nowa usługa, rozszerzająca możliwości jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów pocztowych, widoczna będzie również po ponownym przełączeniu poczty do polskiej wersji językowej.

Źródło: Gmail Blog


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto