A A A

Kolejne pogłoski o płatnym Twitterze

17 maja 2021, 08:10
Na platformie mikroblogowej mogą pojawić się funkcje takie jak cofnięcie opublikowanej wiadomości.
Kolejne pogłoski o płatnym Twitterze

Zapłać za kasowanie

Jane Wong, która zajmuje się analizowaniem aplikacji Twittera, poinformowała o możliwym pojawieniu się usługi nazwanej Twitter Blue – pozwalałaby ona za opłatą skorzystać z pewnych udogodnień.

 

Warstwowe dodatki

Zdaniem Wong za „błękitnego Twittera" będzie trzeba zapłacić miesięcznie 2,99 dolara. W zamian za to użytkownik otrzyma do dyspozycji funkcję cofnięcia opublikowanej wiadomości oraz tzw. kolekcje (Collections) złożone z ulubionych zakładek. Te ostatnie można będzie udostępniać obserwującym.


Badaczka aplikacji utrzymuje ponadto, że Twitter zamierza zastosować model warstwowej subskrypcji dodatkowych funkcji. Liczba udogodnień zależałaby w takim przypadku od wysokości opłaty.

O ewentualnym pojawieniu się opłat na Twitterze dało się słyszeć już w ubiegłym roku. Przed dwoma tygodniami serwis nabył platformę Scroll, dzięki której można korzystać z usługi odpłatnego usuwania reklam z materiałów prezentowanych subskrybentom.

fot. Pixabay


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Xiaomi pokazuje trzy „jedenastki"
17 września 2021
Chiński koncern wprowadza do sprzedaży smartfony Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro oraz odświeżoną wersję Xiaomi 11 Lite 5G NE.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto