A A A

Kolejny Fallout w 2010 r.

22 kwietnia 2009, 16:03
Komercyjny sukces gry Fallout 3 przełożył się na znaczne przyspieszenie planów opracowywania kolejnych gier odbywających się w postapokaliptycznym świecie Fallout. Bethesda Softworks zapowiedziała grę o nazwie Fallout: New Vegas.
Kolejny Fallout w 2010 r.

Premiera Fallout: New Vegas jest planowana na 2010 rok. Gra ma zostać wydana na konsole Microsoftu (Xbox360) i Sony (Playstation 3), powstanie też wersja na komputery PC. Zgodnie z informacją wydawcy – firmy Bethesda Softworks – Fallout: New Vegas nie będzie kolejną, czwartą częścią Fallouta.

W nowo opracowywanym tytule wspólnym elementem dla całej serii będzie postapokaliptyczny świat gry, jednak wydarzenia, które mają mieć miejsce w Fallout: New Vegas, nie będą nawiązywać do Fallouta 3, który okazał się olbrzymim sukcesem – w ciągu tygodnia od premiery sprzedano niemal 5 milionów egzemplarzy gry.

Czy Fallout: New Vegas powtórzy ten sukces? Do jej opracowywania Bethesda Softworks zatrudniła niektórych twórców klasycznych Falloutów (pierwszej i drugiej części) – ludzi z Black Isle Studios. Za techniczną stronę nowej gry odpowiada studio Obsidian Entertainment.

Źródło: GameSpot


Tagi: gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto