A A A

Kolorowy i przystępny cenowo telefon Nokia 603

14 października 2011, 08:37
Kolorowy i przystępny cenowo telefon Nokia 603

Firma Nokia zapowiedziała model Nokia 603 — kolorowy, przystępny cenowo smartfon z zainstalowanymi fabrycznie najnowszymi aplikacjami.

Nokia 603 ma niewielką obudowę, w której wykorzystano zalety odpornego na zarysowania wyświetlacza ClearBlack o przekątnej 3,5", dostosowanego do użytku przy świetle słonecznym. Nokia 603 oferuje Mapy, najnowsze społecznościowe aplikacje i gry, a także możliwość robienia, edycji i udostępniania zdjęć oraz filmów wideo. Dzięki szybkiemu procesorowi graficznemu wszystkim tym funkcjom towarzyszy zadowalająca wydajność graficzna. Urządzenie udostępnia także technologię NFC. Umożliwia ona łatwe udostępnianie zawartości, powiązanie smartfonu z akcesoriami, takimi jak Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia, a także korzystanie z dodatkowych atrakcji, takich jak nieznane poziomy gry Angry Birds.

Wyposażony w najnowsze oprogramowanie Symbian Belle smartfon Nokia 603 ma sześć personalizowanych ekranów głównych oraz dynamiczne widżety umożliwiające dostosowywanie ulubionej zawartości i nadawanie jej odpowiedniego priorytetu.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia Luna to kolejny model z serii innowacyjnych akcesoriów Nokia. Jest to zestaw douszny wyposażony w funkcję NFC. Zestaw ten jest dostępny w różnych kolorach i składa się z etui oraz wysuwanej słuchawki. Zapewnia aż do ośmiu godzin czasu rozmów i można go łatwo naładować przy użyciu dowolnej ładowarki telefonicznej Nokia z wtyczką microUSB. Specjalna technologia Always Ready firmy Nokia umożliwia uruchomienie słuchawki i odbieranie połączeń przez wysunięcie słuchawki z etui oraz kończenie ich przez odłożenie słuchawki do etui.

Smartfon Nokia 603 jest dostępny w kolorze czarnym i białym z obudowami tylnymi w sześciu kolorach do wyboru: czarnym, białym, fuksji, zielonym, żółtym i niebieskim. Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia Luna jest dostępny w kolorze czarnym, białym, fuksji, zielonym i niebieskim. Nokia 603 trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale 2012 a Nokia Luna jeszcze przed końcem 2011roku.

Więcej informacji o telefonie Nokia 603 można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto