A A A

Komórki na abonament w Cyfrowym Polsacie

3 września 2008, 13:52
Komórki na abonament w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat od kilku miesięcy działa jako komórkowy operator wirtualny. Do dostępnych już telefonów na kartę firma dołącza ofertę abonamentową. Wysokość miesięcznego zobowiązania ustala sam klient – z dokładnością do 1 zł – w zakresie od 10 do 55 zł. Opłata przeliczana jest na minuty rozmowy, za które nie trzeba uiszczać dodatkowej opłaty. Minuty wymienić można na SMS-y w stosunku 1 do 3. Niewykorzystane minuty przechodzą na 6 kolejnych okresów rozliczeniowych.

Po wykorzystaniu środków z abonamentu opłata za usługi pobierana jest według poniższego cennika:

Podobnie jak platforma cyfrowa Polsatu, także usługa telefonii MVNO skierowana jest do całych rodzin. Dlatego usługi dodane do telefonii abonamentowej umożliwiają tańsze dzwonienie do najbliższych. Do wyboru jest kilka usług dodanych:

  • „33 godziny dla Rodziny” to bardzo praktyczne rozwiązanie – właściciel numeru z abonamentem może utworzyć grupę i zaprosić do niej swoją rodzinę i najbliższych. Rozmowy między członkami grupy są tańsze – kosztują tylko 21 gr/min, aż do wykorzystania limitu 33 godzin miesięcznie. Oferta dotyczy pięciu numerów aktywnych w sieci Cyfrowego Polsatu (zarówno w abonamencie, jak i na kartę) lub w dowolnej sieci stacjonarnej.
  • „Zadzwoń do mnie” jest promocją dającą możliwość osobie nieposiadającej środków na karcie zadzwonienia do innego użytkownika sieci na jego koszt, w dowolnej chwili. Koszt odebranego połączenia to 59 gr/min.
  • „Taniej w Rodzinie” to promocja pozwalająca rozmawiać z wieloma numerami w sieci Cyfrowego Polsatu oraz stacjonarnymi za połowę ceny (płacąc 10 zł miesięcznie). Usługa obowiązuje po wykorzystaniu minut z abonamentu i wykupionych pakietów
  • „Twoje numery” to możliwość wyboru aż 5 numerów w sieci Cyfrowego Polsatu i wszystkich sieciach stacjonarnych (1,22 zł za numer), z którymi połączenia realizowane będą według obniżonej stawki 25 gr/min.

Cyfrowy Polsat oferuje do wyboru 5 telefonów: Sony Ericsson K530i, Samsung SGH-J700, Sagem my 511x, Samsung SGH-B300 i Samsung M600. Cena telefonu zależy od wysokości abonamentu i długości zobowiązania. Minimalna cena aparatu telefonicznego to 1 zł.

Źródło: Cyfrowy Polsat


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Motorola P40 – znamy specyfikację
17 lutego 2019
W internecie pojawiła się prawdopodobna specyfikacja nowego urządzenia firmy Motorola. Smartfon może wykorzystać do działania procesor...


Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto