A A A

Kompaktowy laptop ASUS FX503

13 marca 2018, 12:00
ASUS zaprezentował nowy model laptopa do mobilnej rozrywki. Model FX503 został wyposażony w procesor Intel Core siódmej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce z serii GTX 10.
Kompaktowy laptop ASUS FX503

Laptop FX503 wyróżnia się profilem mierzącym 2,4 cm i wagą 2,3 kg. W jego obudowie zintegrowano klawiaturę podobną do desktopowych, która jest podświetlona w intensywnym kolorze czerwonym.

FX503 w maksymalnej konfiguracji dysponuje procesorem Intel Core i7-7700HQ oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB GDDR5 VRAM i obsługą technologii Microsoft DirectX 12.

FX503 wyposażono w parę miedzianych rurek cieplnych i dwa wentylatory, aby niezależnie chłodzić procesor i kartę graficzną, umożliwiając intensywną rozgrywkę bez dławienia się systemu w skutek przegrzania. Dodatkowa funkcja Fan Overboost maksymalizuje efektywność chłodzenia, zapewniając FX503 stabilność pracy.

FX503 zapewnia użytkownikowi łatwy dostęp do zainstalowanych dysków oraz możliwość ich wymiany - wystarczy w tym celu tylko wykręcić jedną śrubę. Laptop FX503 jest oferowany z fabrycznie instalowanym systemem Windows 10 dla zapewnienia najwyższej produktywności i najlepszych wrażeń gamingowych.

Klawiatura wyspowa zainstalowana w laptopie FX503 została inteligentnie zaplanowana dla zapewnienia wygody i precyzji sterowania. Niskoprofilowe klawisze z mechanizmem nożycowym oferują skok na poziomie 1,8 mm dla wyraźnie odczuwalnych kliknięć podczas pisania. FX503 dysponuje funkcjami zaprojektowanymi specjalnie dla graczy - w tym zaakcentowanymi klawiszami WASD, technologią N-key rollover, szerokim klawiszem spacji, wydzielonymi klawiszami kursora oraz nasadkami klawiszy z wgłębieniem 0,25 mm, umożliwiające szybkie, precyzyjne i wygodne sterowanie.

Laptop FX503 jest wyposażony w ekran 15,6-calowy Full HD z matrycą klasy IPS. Dodając matowe wykończenie ekranu praktycznie wyeliminowano rozpraszające odblaski lub odbicia.

FX503 posiada zintegrowane głośniki, które zostały rozmieszczone w taki sposób, aby dostarczały mocnego dźwięku bezpośrednio w stronę użytkownika.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto