A A A

Komputerowe głośniki od Sony

1 grudnia 2008, 13:22
Głośniki podłączone do komputera to zazwyczaj szare i nieatrakcyjnie wyglądające urządzenia przez co często lądują pod biurkiem lub w innym nieeksponowanym miejscu. Tymczasem komputerowe nagłośnienie może nie tylko dobrze brzmieć, ale też cieszyć oko wyglądem.
Komputerowe głośniki od Sony

Tę tezę potwierdzają dwa nowe zestawy, 2.0 i 2.1, wyprodukowane przez firmę Sony.

Pierwszy i jednocześnie tańszy – ok. 175 zł – jest model stereo SRS-M50, który ze względu na bardzo małe wymiary oraz wagę – zaledwie 0,27 kg – może być używany z notebookiem lub jako nagłośnienie przenośnego odtwarzacza muzyki. Głośniczki mają moc 5 W, a na czas transportu ich obudowy można złączyć ze sobą oraz schować w nim przewody. Zasilanie urządzenia może czerpać z sieci lub z baterii R03 instalowanych wewnątrz obudowy.

Drugi zestaw – dwa głośniki i subwoofer – to już rozwiązanie stacjonarne. Model SRS-D25 – w cenie ok. 200 zł – ma moc 25 W i dwa wejścia dzięki czemu oprócz komputera można do nich podłączyć inne urządzenie grające.

Obydwa zestawy dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych.

Źródło: Sony


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto