A A A

Komputery All-in-One firmy ASUS

21 maja 2013, 10:29
Komputery All-in-One firmy ASUS

W połowie maja portfolio produktów firmy ASUS dostępnych w Action poszerzy się o komputery All-in-One.

W Action dostępna będzie pełna gama modeli – od podstawowych (ET1612, ET2012, ET2013), po bardziej zaawansowane konstrukcje z 10-punktowymi ekranami dotykowymi i systemem Windows 8 (ET2220, ET2300, ET2701). Komputery All-in-One sprawdzają się zarówno w biurze, jak i domu. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie pozwalają na przechowywanie plików, wydajną pracę i zabawę. W ofercie firmy ASUS znajdują się ciekawe modele np. ET2300 posiada składany ekran, który można położyć płasko na stole i w ten sposób korzystać z aplikacji czy gier, z kolei ET2701 napęd Blu-ray combo, dzięki któremu dostępne jest odtwarzanie i nagrywanie filmów na DVD.

U dystrybutora nie zabraknie również wzbudzającego duże zainteresowanie wśród konsumentów ASUS Transformer AiO, który łączy w sobie dwa urządzenia i trzy różne zastosowania. To w pełni funkcjonalny komputer stacjonarny z systemem Windows 8, który po odłączeniu 18-calowego monitora od części stacjonarnej, przekształca się w duży tablet obsługujący dwa systemy operacyjne – Windows 8 lub Android 4.1 - w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

Komputery All-in-One firmy ASUS są również dostępne w AB, ABC i Incom. Od drugiej połowy maja br. do tej grupy dołączy Action.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto