A A A

Komputery mobilne MC2100 firmy Motorola Solutions

13 grudnia 2011, 11:50
Komputery mobilne MC2100 firmy Motorola Solutions

Firma Motorola Solutions zaprezentowała nową serię mobilnych komputerów klasy przemysłowej: MC2100.

Modele zostają wprowadzone jako odpowiedź na popyt na mniejsze, wytrzymałe urządzenia, przeznaczone zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm.

MC2100 – Najważniejsze informacje podane przez producenta:

• Lekki i ergonomiczny komputer MC2100 nadaje się idealnie do zarządzania magazynem, uzupełniania zapasów, oznaczania cen i etykietowania półek.

• Model MC2100 będzie dostępny w pięciu różnych konfiguracjach, które obejmują trzy różne mechanizmy skanowania, opcje pracy offline (batch) lub WLAN oraz akcesoria specyficzne dla poszczególnych sektorów rynkowych, takich jak logistyka czy handel detaliczny.

• MC2100 jako pierwsze ekonomiczne urządzenie kieszonkowe w branży komputerów mobilnych będzie obsługiwać HTML5 za pośrednictwem platformy aplikacyjnej Motorola RhoElements.

• Seria MC2100 wykorzystuje tę samą platformę sprzętową, co inne mobilne produkty Motorola Solutions, co upraszcza obsługę aplikacji oraz integrację ze środowiskiem korporacyjnym.

• Dostawy komputerów mobilnych z serii Motorola MC2100 planowane są na pierwszy kwartał 2012 roku.

• Modele z serii MC2100 będą dostępne razem z umową serwisową Service from the Start with Comprehensive Coverage, który obejmuje zarówno normalne zużycie, jak i przypadkowe uszkodzenia komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, pozwalając znacznie ograniczając nieprzewidziane wydatki na naprawy urządzeń.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto