A A A

Koncepcyjny smartfon Xiaomi

5 lutego 2021, 10:50
Chiński koncern przedstawia pomysł „wodospadowego ekranu".
Koncepcyjny smartfon Xiaomi

Co tydzień nowa zapowiedź

Firma Xiaomi przedstawiła koncepcję smartfona z „poczwórnie zakrzywionym wyświetlaczem wodospadowym" („quad-curved waterfall display"), pokrywającym niemal całkowicie przedni panel i boki urządzenia.

 

Brak portów, zero przycisków

Umieszczenie ekranu wszędzie poza pleckami oznacza, że telefon nie ma ani przycisków, ani portów. Według przedstawicieli Xiaomi zastąpią je elementy znacznie bardziej eleganckie, które powstaną dzięki 46 technologiom i materiałom opracowanym prze koncern, takim jak ultracienka ceramika piezoelektryczna,

Na razie koncepcyjny smartfon można oglądać tylko w materiale wideo. Wydaje się, że rogi urządzenia nie są pokryte wyświetlaczem.

Chińskie przedsiębiorstwo zaledwie przed tygodniem zapowiedziało technologię bezprzewodowego ładowania Mi Air Charge. Jak widać, inżynierom Xiaomi nie brakuje pomysłów.

fot. Xiaomi


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto