A A A

Koniec aplikacji Facebooka dla Windowsa 10

10 lutego 2020, 09:40
Oficjalna desktopowa aplikacja Facebooka dla systemu Windows 10 zniknie z platformy Windows Store.
Koniec aplikacji Facebooka dla Windowsa 10

Serwis MSPU informuje, że użytkownicy oficjalnej aplikacji Facebooka dla systemu Windows 10 otrzymują wiadomości, zgodnie z którymi oprogramowanie od marca br. nie będzie już obsługiwane. Administratorzy Facebooka w rozsyłanych e-mailach piszą m.in.: „(...) aplikacja przestanie działać w piątek 28 lutego 2020 r. Nadal możesz uzyskać dostęp do wszystkich znajomych i funkcji Facebooka, logując się w przeglądarce na stronie www.facebook.com (...)".

Przeznaczone na komputery stacjonarne oprogramowanie do obsługi platformy społecznościowej było krytykowane przez wielu użytkowników m.in. z powodu częstego zawieszania się i powolnego działania.

Jednocześnie Facebook nie planuje zakończenia obsługi desktopowej wersji Messengera. Z komunikatora będzie można korzystać zarówno za pośrednictwem strony www.facebook.com, jak i uruchamiając osobną aplikację.

fot. Microsof


Adam Wiśniewski
Tagi: facebook
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto