A A A

Koniec wsparcia dla klawiatury Swype

25 lutego 2018, 10:00
Twórcy popularnej aplikacji na Androida wydali oświadczenie, w którym podziękowali użytkownikom za lata współpracy i oznajmili, że kończą rozwijanie swojego głównego dzieła.
Koniec wsparcia dla klawiatury Swype

Swype powstał już w 2002, jednak prawdziwy sukces odniósł dopiero po zyskaniu popularności przez smartfony z Androidem. Przez wiele lat był to pierwszy i jedyny sensowny wybór każdego, kto szukał alternatywy dla systemowego rozwiązania. Wkrótce, zaczęły pojawiać się jednak konkurencyjne aplikacje, a klawiatura Google stawała się z generacji na generację coraz lepsza, co utrudniało życie deweloperom.

Ostatecznie, Swype przegrał walkę i jeśli komuś wciąż nie podoba się domyślnie zainstalowana klawiatura w smartfonie musi zdecydować się na coś innego, a wybór wciąż jest spory. Z najpopularniejszych warto wymienić: Gboard, SwiftKey, TouchPal klawiaturę GO, Kika czy Cheetah.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto