A A A

Koniec wsparcia dla klawiatury Swype

25 lutego 2018, 10:00
Twórcy popularnej aplikacji na Androida wydali oświadczenie, w którym podziękowali użytkownikom za lata współpracy i oznajmili, że kończą rozwijanie swojego głównego dzieła.
Koniec wsparcia dla klawiatury Swype

Swype powstał już w 2002, jednak prawdziwy sukces odniósł dopiero po zyskaniu popularności przez smartfony z Androidem. Przez wiele lat był to pierwszy i jedyny sensowny wybór każdego, kto szukał alternatywy dla systemowego rozwiązania. Wkrótce, zaczęły pojawiać się jednak konkurencyjne aplikacje, a klawiatura Google stawała się z generacji na generację coraz lepsza, co utrudniało życie deweloperom.

Ostatecznie, Swype przegrał walkę i jeśli komuś wciąż nie podoba się domyślnie zainstalowana klawiatura w smartfonie musi zdecydować się na coś innego, a wybór wciąż jest spory. Z najpopularniejszych warto wymienić: Gboard, SwiftKey, TouchPal klawiaturę GO, Kika czy Cheetah.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto