A A A

Koniec z plątaniem się kabli od myszki

21 lipca 2016, 12:00
Od lipca 2016 roku Zowie - marka należąca do BenQ, wprowadziła do swojej sieci dystrybucyjnej w Polsce Camade – sprytne akcesorium ułatwiające zapanowanie nad plączącym się w czasie gry kablem od myszki.
Koniec z plątaniem się kabli od myszki

Zawodowi i doświadczeni gracze używają wyłącznie przewodowe myszki. Często, w najmniej odpowiednim momencie gry, zdarza się, że splątany kabel ogranicza ruchy gryzonia i prowadzi do przegranej.

Camade wyposażone jest w dwie, regulowanej długości sprężyny pozwalające graczom dostosować długość kabla dostępnego do podejmowania szybkich i niezakłóconych ruchów. Unikalna konstrukcja pozwala dobrać także dogodną wysokość kabla dostępną do szybkich i nieskrępowanych ruchów. Camade jest wyposażony w zacisk, który pasuje do różnych grubości kabla myszy.

Sugerowana cena detaliczna 115 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto