A A A

Konkurenci Apple nie spowalniają smartfonów

2 stycznia 2018, 10:20
Po tym jak Apple przyznało się do spowalniania smartfonów. Przedstawiciele największych rynkowych graczy, postanowili wykorzystać tę sytuację, wydając stosowne oświadczenia.
Konkurenci Apple nie spowalniają smartfonów

. I tak okazuje się, że ani Samsung, ani LG nigdy nie dopuścili się i nie dopuszczą do sytuacji, w której spowalniałyby pracę smartfonów. Podobne stanowisko zajęły w tej kwestii Lenovo i HTC, które również uznają takie praktyki za niegodne.

"Jakość produktów była i zawsze będzie priorytetem Samsung Mobile. Zapewniamy wydłużoną żywotność baterii urządzeń mobilnych Samsung dzięki wielowarstwowym środkom bezpieczeństwa, które obejmują algorytmy oprogramowania, regulujące napięcie ładowania akumulatora i czas ładowania. Nie obniżamy wydajności procesora poprzez aktualizacje oprogramowania w całym cyklu życia telefonu" - napisano w jednym z oświadczeń.

Apple postanowiło otwarcie przeprosić i zapowiedzieć zmianę polityki w kwestii manipulowania wydajnością starszych urządzeń. W ramach rekompensaty obniżono koszt wymiany baterii w serwisie firmy z 79 do 29 dolarów.

 

 

 


PC Format
Tagi: samsung, LG
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto