A A A

Konkurenci Apple nie spowalniają smartfonów

2 stycznia 2018, 10:20
Po tym jak Apple przyznało się do spowalniania smartfonów. Przedstawiciele największych rynkowych graczy, postanowili wykorzystać tę sytuację, wydając stosowne oświadczenia.
Konkurenci Apple nie spowalniają smartfonów

. I tak okazuje się, że ani Samsung, ani LG nigdy nie dopuścili się i nie dopuszczą do sytuacji, w której spowalniałyby pracę smartfonów. Podobne stanowisko zajęły w tej kwestii Lenovo i HTC, które również uznają takie praktyki za niegodne.

"Jakość produktów była i zawsze będzie priorytetem Samsung Mobile. Zapewniamy wydłużoną żywotność baterii urządzeń mobilnych Samsung dzięki wielowarstwowym środkom bezpieczeństwa, które obejmują algorytmy oprogramowania, regulujące napięcie ładowania akumulatora i czas ładowania. Nie obniżamy wydajności procesora poprzez aktualizacje oprogramowania w całym cyklu życia telefonu" - napisano w jednym z oświadczeń.

Apple postanowiło otwarcie przeprosić i zapowiedzieć zmianę polityki w kwestii manipulowania wydajnością starszych urządzeń. W ramach rekompensaty obniżono koszt wymiany baterii w serwisie firmy z 79 do 29 dolarów.

 

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto