A A A

Konsola z myszką i klawiaturą

27 kwietnia 2012, 09:29
Konsola z myszką i klawiaturą

Hama wprowadziła do sprzedaży konwertery „Speedshot” służące do podłączenia myszki oraz klawiatury do konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Oba konwertery posiadają identyczne funkcjonalności. Technologia Plug&Play zapewnia automatyczne wykrywanie i szybką instalację. Użytkownicy mają do wyboru 9 poziomów prędkości myszy. Natomiast 9 poziomów czułości powala na ustawienie ruchów klawiatury i myszy. Zastosowanie konwertera niesie ze sobą także inne udogodnienia: możliwość zapamiętanie do 11 różnych profili klawiszy, dzięki którym można w ten sam sposób grać na różnych grach, a także przyporządkowanie przycisków kontrolera PS3 lub Xbox 360 do myszy i klawiatury.

Mariaż konsoli z klawiaturą i myszką powinien ucieszyć przede wszystkim miłośników gier FPS, nazywanych potocznie strzelankami. Często preferują oni myszkę ze względu na to, że zapewnia większą precyzję ruchów niż gamepad. Również zwolennicy gier strategicznych bardzo chętnie posługują się myszką i klawiaturą. Z kolei użytkownicy konsoli Microsoftu chętnie korzystają z usługi Xbox LIVE. Producent zapewnia, że w tym przypadku klawiatura znakomicie sprawdzi się podczas chatu ze znajomymi czy wprowadzenia kodów.

Konwertery działają tylko z urządzeniami przewodowymi. Cena konwertera wynosi 269, pln, zarówno w wersji dla Xbox360, jak i PS3.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto