A A A

Kontrola rodzicielska w Spotify

20 sierpnia 2019, 11:20
Serwis Spotify pozwoli nadzorować muzykę strumieniowaną w ramach abonamentu rodzinnego.
Kontrola rodzicielska w Spotify

Użytkownicy serwisu Spotify w Irlandii mają obecnie do dyspozycji funkcję kontroli rodzicielskiej. Niebawem pojawi się ona także w innych krajach.

Kontrola rodzicielska jest dostępna w ramach planu „Premium dla rodziny" (kosztującego w Polsce 29,99 zł miesięcznie). Ten wariant abonamentu pozwala słuchać strumieniowanej muzyki maksymalnie sześciu użytkownikom (każdy z nich ma do dyspozycji wszystkie funkcje zwykłego konta typu premium, takie jak brak reklam, dźwięk wysokiej jakości i możliwość pobierania utworów na urządzenie lokalne).

Właściciel działającego w ramach planu „Premium dla rodziny" konta administracyjnego otrzymuje dodatkowe uprawnienia w postaci możliwości filtrowania utworów. Pozwala to blokować piosenki zawierające wulgaryzmy albo całe kanały, co do których istnieje podejrzenie, że zawierają treści nieodpowiednie dla dzieci.

fot. Spotify


Adam Wiśniewski
Tagi: streaming
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto