A A A

Krüger&Matz KM0001- odtwarzacz DVD i telewizor

14 marca 2012, 11:27
Krüger&Matz KM0001- odtwarzacz DVD i telewizor

Marka Krüger&Matz oferuje przenośne urządzenie KM0001. Oprócz możliwości odtwarzania wielu rodzajów plików z DVD, CD, pamięci USB i kart SD i MMC, urządzenie ma wbudowany tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

Przenośny odtwarzacz DVD Krüger&Matz posiada kolorowy, 9 calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800x480 pikseli. Urządzenie wyposażone jest także w tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie MPEG4. Dzięki dołączonej antenie odbiór telewizji cyfrowej jest możliwy zarówno podczas wyjazdów, jak też w domu po podłączeniu urządzenia do telewizora. Do zestawu dołączona jest przejściówka gniazda antenowego, dzięki której do KM0001 można podłączyć dowolną antenę o lepszych parametrach.

Wbudowany akumulator pozwala na korzystanie z urządzenia przez 2 godziny. Jednak dzięki dołączonemu do zestawu zasilaczowi samochodowemu sprzęt można ładować w trakcie jazdy, bez konieczności przerywania odtwarzanego programu. Przenośne DVD Krüger&Matz potrafi odtwarzać wiele rodzajów popularnych formatów np. DVD, MPEG-4, DVIX, CD, HDCD, CD-R, CD-RW Picture CD zapisanych na nośnikach DVD, CD, pamięciach USB oraz kartach SD i MMC. Do produktu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna: 550 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto