A A A

Krüger&Matz poszerza ofertę o tablety

14 sierpnia 2012, 08:43
Krüger&Matz poszerza ofertę o tablety

Krüger&Matz rozszerzył swoją ofertę o dwa tablety oparte o system Android 4.0. Obydwa urządzenia wyposażono w procesor Cortex-A8 1 do 1.5GHz wspomagany przez 1GB pamięci RAM.

Model KM0970 został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 9,7 cala o rozdzielczości 1024x768, a także w dwie kamery 2 Mpix – przednią do wideorozmów i tylną do zdjęć i nagrywania. Zaletą KM0970 jest także duża pamięć wewnętrzna 8GB, którą można dodatkowo powiększyć za pomocą karty microSD. Tablet umożliwia dostęp do Internetu za pośrednictwem WiFi, a także opcjonalnie poprzez zewnętrzny moduł 3G. Produkt wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe mini Jack 3,5 mm, port USB oraz wyjście HDMI, za pomocą którego można wyświetlić treści z tabletu na ekranie telewizora. Ma on także możliwość komunikacji z różnymi typami urządzeń obsługujących Bluetooth.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 850 zł.

Tablet Krüger&Matz KM0711 posiada 7 calowy ekran LCD o rozdzielczości 800x480 pikseli, a nad nim kamerę 0,3 Mpix do wideorozmów. Urządzenie odtwarza wiele rodzajów plików multimedialnych. Wszelkie dane można zapisać na 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można zwiększyć za pomocą kart microSD. KM0711 posiada również gniazdo słuchawkowe mini Jack 3,5 mm oraz port USB pozwalający podłączyć do tabletu klawiaturę, myszkę bądź dysk zewnętrzny.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 450 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto