A A A

Kroku po kroku - wszystko o zdjęciach cyfrowych!

7 września 2007, 13:15
Kroku po kroku - wszystko o zdjęciach cyfrowych!

W sprzedaży pojawiła się kolejna książka z serii "krok po kroku". Zachęcamy do lektury. W niezbędniku forograficznym znalazły się informacje, które przydadzą się zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom aparatów cyfrowych.

W książce są między innymi: porady dotyczące fotografowania w trudnych warunkach. Krok po kroku opisane zostały także spososby poprawy jakości nieudanych fotografii, sztuczki retuszerskie pozwalające poprawić urodę, jak również mechanizmy uatrakcyjnienia fotografii o ciekawe efekty.

W wydaniu nie zabrakło dokładnych wskażówek dotyczących katalogowania zbiorów, prezentacji zdjęć oraz drukowania zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych fotolabach. Książka ma jak zwykle twardą okładkę i została wydrukowana na wysokiej jakości papierze. Na dołączonej płycie znalazło się wiele przydatnych programów oraz artykuły uzupełniające.

Wydawca: Wydawnictwo Bauer
Objetość: 122 str.
Cena: 12,90 zł
Więcej informacji o książce »
Wydania specjalne - archiwum »


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto