A A A

Kroku po kroku - wszystko o zdjęciach cyfrowych!

7 września 2007, 13:15
Kroku po kroku - wszystko o zdjęciach cyfrowych!

W sprzedaży pojawiła się kolejna książka z serii "krok po kroku". Zachęcamy do lektury. W niezbędniku forograficznym znalazły się informacje, które przydadzą się zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom aparatów cyfrowych.

W książce są między innymi: porady dotyczące fotografowania w trudnych warunkach. Krok po kroku opisane zostały także spososby poprawy jakości nieudanych fotografii, sztuczki retuszerskie pozwalające poprawić urodę, jak również mechanizmy uatrakcyjnienia fotografii o ciekawe efekty.

W wydaniu nie zabrakło dokładnych wskażówek dotyczących katalogowania zbiorów, prezentacji zdjęć oraz drukowania zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych fotolabach. Książka ma jak zwykle twardą okładkę i została wydrukowana na wysokiej jakości papierze. Na dołączonej płycie znalazło się wiele przydatnych programów oraz artykuły uzupełniające.

Wydawca: Wydawnictwo Bauer
Objetość: 122 str.
Cena: 12,90 zł
Więcej informacji o książce »
Wydania specjalne - archiwum »


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto