A A A

Kruger&Matz Street 2 Power Bass

23 sierpnia 2016, 13:30
Street 2 Power Bass to udoskonalona forma dobrze znanych słuchawek Street. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w słuchawkach Street 2 Power Bass, Kruger&Matz znacznie poprawił jakość brzmienia oraz komfort użytkowania.
Kruger&Matz Street 2 Power Bass

Słuchawki Street 2 Power Bass zachowują sprawdzony design, który cieszy się dużym uznaniem klientów. Cały nacisk w pracy nad ulepszeniem tego modelu położono natomiast na poprawę jakości dźwięku oraz komfort użytkowania. W modelu Street 2 Power Bass zastosowano zupełnie nowe, profesjonalne 40 mm głośniki wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują czystszy dźwięk o wysokiej skuteczności. W porównaniu do pierwszej odsłony tego modelu, słuchawki Street 2 tworzą dużą panoramę wypełnioną brzmieniem o wysokiej dynamice. Zgodnie z nazwą jest ono nacechowane wyraźnym, lecz jednocześnie nienachalnym basem, który pozwoli odkryć na nowo ulubione utwory.

Street 2 Power Bass zachowują funkcjonalną, składaną konstrukcję, dzięki czemu można je bezpiecznie przenosić w dołączonym etui. Warto zaznaczyć, że dla jeszcze większej wygody użytkowników Kruger&Matz ulepszył nauszniki. W modelu Street 2 muszle otaczają ucho nie powodując przy tym ucisku, a miękka ecoskóra dodatkowo zapewnia idealny komfort, który niweluje uczucie zmęczenia uszu. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Co więcej dbając o potrzeby klientów, Kruger&Matz wprowadził również drobną innowację dołączając do zestawu dwa przewody, w tym jeden z mikrofonem.

Słuchawki Kruger&Matz Street 2 Power Bass dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie w cenie 199 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto