A A A

Kruger&Matz Style 2 - smartwatch za 299 zł

25 października 2018, 08:25
Na rynku debiutuje nowa generacja inteligentnych zegarków Kruger&Matz - mowa o rodzinie Style 2.
Kruger&Matz Style 2 - smartwatch za 299 zł

Smartwach Kruger&Matz Style 2 działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor MediaTek MTK2502C wspierany 128 MB pamięci ROM oraz 64 MB RAM. Bluetooth 4.0 pozwala na sparowanie zegarka z smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub iOS7 oraz ich nowszymi wersjami. Dzięki temu użytkownik może korzystać z ogromu możliwości, które oferuje nowy smartwatch.

Podstawowym zadaniem zegarka Kruger&Matz jest ułatwienie komunikacji. Funkcja synchronizacji ze smartfonem sprawia, że za pośrednictwem smartwatcha użytkownik może otrzymać powiadomienia z portali społecznościowych, a także wykonywać i odbierać połączenia oraz odczytywać wiadomości i odpowiadać na nie, używając gotowych szablonów. Przydatnym dodatkiem mogą okazać się także budzik, kalkulator i kalendarz. Wzorem pierwszej wersji, Style 2 także umożliwia zarządzanie zapisaną w telefonie muzyką oraz sterowanie aparatem.

Urządzenie daje możliwość pomiaru tętna oraz wyposażone zostało w krokomierz, który pozwoli na bieżąco monitorować ilość przebytych kroków, a także sprawdzić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji przebyty dystans oraz liczbę spalonych kalorii. O braku aktywności i dłuższym bezruchu powiadomi użytkownika funkcja alertu bezczynności. Smartwatch Kruger&Matz Style 2 posiada także opcję zapisu i analizy snu. Urządzenie wskazuje jego długość oraz płytkie i głębokie fazy. Wszystkie dane są zapisywane w formie statystyk, które można sprawdzić w dostępnej w sklepie Play i App Store dedykowanej aplikacji Style.

W ofercie marki dostępne są dwa nowe smartwatche Style 2, które różnią się między sobą kolorem paska i koperty. Ekran dotykowy o przekątnej 1,3″ (240×240 pix) zamknięto w okrągłej kopercie, do której dołączono skórzany pasek. Zegarek napędza bateria o pojemności 200 mAh, a dodatkowo w zestawie znajdziemy stację ładującą z power bankiem 400 mAh.

Cena zegarka to 299 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowy trojan w sklepach online
7 grudnia 2021
Złośliwe oprogramowanie NiginRAT ukrywa się jako legalny proces nginx na serwerach platform handlu elektronicznego.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto