A A A

Kruger&Matz jako prezent komunijny

8 maja 2014, 14:30
I Komunia Święta jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka i jego rodziców. Częstym dylematem, który towarzyszy temu wydarzeniu, jest kwestia prezentów. Wśród tegorocznych prym wiodą gadżety elektroniczne, przede wszystkim tablety.
Kruger&Matz jako prezent komunijny

Marka Kruger&Matz to szeroka oferta tabletów, jednak jako prezent komunijny producent szczególnie poleca dwa modele: KM0794GPS oraz KM0792. Ten pierwszy wyróżnia system Android 4.2.2, czterordzeniowy procesor Rockship 3188 Cortex A9 o taktowaniu 1.6GHz oraz wbudowany odbiornik GPS, dzięki czemu można na nim uruchomić dowolną mapę i korzystać z niego jako nawigacji. Ekran IPS o przekątnej 7" i rozdzielczości 1024x600 zapewnia idealnie wyraźny obraz w każdych warunkach, a funkcja 5-punktowego dotyku to gwarancja precyzyjnej i komfortowej obsługi. Dużą zaletą KM0794GPS jest też płynne odtwarzanie plików multimedialnych, a wbudowane 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować o dodatkowe 32GB za pomocą karty pamięci, pozwala na zapisanie dużej liczby gier, filmów, zdjęć i innych informacji. Urządzenie posiada także dwie kamery, dzięki czemu można nagrywać filmy oraz wykonywać zdjęcia.

KM0792 od Kruger&Matz to także model z 7" ekranem o rozdzielczości 1024x600px, która zapewnia przejrzysty obraz oraz doskonałe odzwierciedlenie kolorów. Urządzenie pracuje w oparciu system Android 4.2 i dwurdzeniowy procesor Rockship 3168 o taktowaniu 1.2 GHz wspomagany 1 GB RAM. To, co wyróżnia ten tablet na tle innych to przede wszystkim wyjątkowy design. Wszystkie zaawansowane funkcje zostały zamknięte w lekkiej i smukłej, a jednocześnie eleganckiej obudowie w kolorze białym.

Tablet Kruger&Matz KM0794GPS kosztuje 399 zł. Z kolei cena modelu KM0792 to 299 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto