A A A

Krypton 700 - nowy gamingowy gryzoń od Genesis

12 czerwca 2017, 14:30
Producent sprzętu gamingowego Genesis nie zwalnia tempa i w krótkim okresie prezentuje kolejną mysz z podświetleniem RGB: Krypton 700.
Krypton 700 - nowy gamingowy gryzoń od Genesis

Gryzonia wyposażono w precyzyjny sensor optyczny PMW 3310, zapewniający możliwość ustawienia czułości myszki w zakresie od 400 do 7200 DPI. Dodatkowo przy pomocy przycisków pod scrollem gracz może szybko ustawić czułość na jeden z pięciu dostępnych poziomów.

Tyle możliwości
Producent chwali się też zaawansowanym oprogramowaniem gryzonia i wbudowaną pamięcią wewnętrzną. Dzięki nim gracz sam zmieni ustawienia myszki i zapisze je na jednym z profili, lub też ustawi makra, czyli kombinację kilku przycisków aktywowanych jednym przyciskiem - a jest pod czym je zapisywać, bowiem Krypton 700 posiada osiem przycisków.

Wygląd też jest ważny
Krypton 700 to już kolejny gryzoń od Genesis z podświetleniem RGB, ale za to pierwszy z funkcją Chroma. Zaawansowana technologia stojąca za efektami świetlnymi ma zapewnić niespotykanej jakości iluminację.

Mocny zawodnik
Genesis starał się przy tym, by jego nowy produkt był wytrzymały, stąd decyzja o wykorzystaniu przełączników OMRON, o żywotności do 20 mln. kliknięć. Prócz tego myszka została zaprojektowana tak, by zapewnić graczowi maksymalną wygodę użytkowania - cel ten ma pomóc osiągnąć ergonomiczny kształt Krypton 700 czy gumowana powierzchnia.

Cena detaliczna Kryptona 700, sugerowana przez producenta wynosi 149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa klawiatura od Cooler Mastera
22 listopada 2017
Nowa klawiatura mechaniczna MasterKeys MK750 w założeniu ma być najbardziej zaawansowanym mechanikiem od Cooler Mastera. Producent wprowadził...Szerokopasmowa telewizja Ultra HD
22 listopada 2017
Firmy LG U+ i Huawei z sukcesem zakończyły przedrynkowe testy pierwszej telewizji umożliwiającej przesyłanie sygnału telewizyjnego w...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto