A A A

Kurnik.pl na Allegro to prowokacja - czyli kto i kogo nabił w butelkę

7 sierpnia 2009, 13:56
Bany dla dowcipnisiów z Allegro, połknięty przez media haczyk i śmiejący się Marek Furtega. To wynik medialnej prowokacji autorstwa właściciela serwisu Kurnik.pl. PC Format także pisał o tej aukcji (a raczej o jej niepoważnym przebiegu). Z drugiej strony, jeżeli sam właściciel wystawia witrynę na sprzedaż, a potem mówi, że tylko żartował, to jest to dobrą zagrywką medialną czy niesmacznym żartem?
Kurnik.pl na Allegro to prowokacja - czyli kto i kogo nabił w butelkę

Furtega napisał na swoim blogu:

Nie rozumiem także, dlaczego Marek Furtega w swoim oświadczeniu stwierdza, że nikt nie powinien na serio potraktować sprawy (wystawienia Kurnika na sprzedaż). Wynika z tego, że od tej chwili również Furtegi nie można traktować poważnie. Sam pomysł na medialną promocję oryginalny i skuteczny, ale czy pasuje do wizerunku właściciela tak poważnego serwisu? Oceńcie sami :)


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto