A A A

Kurs językowy za darmo!

14 listopada 2016, 08:00
W najnowszym numerze PC Formatu - 12/2016, aktualnie w sprzedaży zamieszczamy kod promocyjny do serwisu www.multikurs.pl.
Kurs językowy za darmo!

Kod promocyjny umożliwia każdemu nowemu klientowi serwisu multikurs.pl skorzystanie z jednego z wybranych kursów nauki słówek - MultiSłówka. Kurs trwa trzy miesiące. Do wyboru jest aż 11 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, norweski, niderlandzki, rosyjski, chiński, japoński, arabski.

Kursy bazują na systemie inteligentnych powtórek i pozwalają nauczyć się użycia języka w codziennych sytuacjach. W przypadku najpopularniejszych bazuje na takich sprawdzonych rozwiązaniach jak programy Profesor Henry, Profesor Klaus czy Profesor Borys - bestsellery Empiku obecne na rynku od prawie 20 lat. Zapraszamy do nauki.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto