A A A

LG G Flex - światowa premiera

5 grudnia 2013, 12:00
Pierwszy na świecie zakrzywiony, giętki i samonaprawiający się smartfon został po raz pierwszy wprowadzony do sprzedaży poza Koreą
LG G Flex - światowa premiera

Pierwszy na świecie zakrzywiony, giętki i samonaprawiający się smartfon został po raz pierwszy wprowadzony do sprzedaży poza Koreą.

Firma LG Electronics (LG) wprowadza na globalny rynek pierwszy na świecie, zakrzywiony i elastyczny smartfon, rozpoczynając w tym tygodniu sprzedaż w Singapurze i Hong Kongu. Jeszcze w tym roku urządzenie to będzie dostępne na kluczowych rynkach azjatyckich, a wkrótce później zostanie wprowadzone do sprzedaży w innych regionach.

Jest to pierwsze urządzenie tej klasy, którego kształt jest dostosowany do konturu ludzkiej twarzy. Stało się to możliwe dzięki użyciu pierwszego na świecie zakrzywionego akumulatora. Dodatkowo, oprócz wytrzymałego wyświetlacza P-OLED HD, smartfon G Flex został też wyposażony w tylną ściankę obudowy z samonaprawiającą się powłoką, która regeneruje rysy powstające podczas codziennego użytkowania i dotąd nie była stosowana w smartfonach. Ze względu na tak innowacyjne cechy najnowszy smartfon firmy LG zbiera pozytywne opinie i recenzje w najważniejszych mediach na całym świecie.

W Singapurze przedsprzedaż smartfona LG G Flex rozpocznie się 8 grudnia. Natomiast w Hong Kongu urządzenie pojawi się w sprzedaży 13 grudnia i będzie oferowane przez głównych operatorów oraz najważniejsze sklepy ze sprzętem elektronicznym.

Zakrzywiony w pionie smartfon G Flex jest najnowszym urządzeniem klasy premium z serii G oraz jest wyposażony w opatentowane innowacje, opracowane przez spółki LG – LG Display oraz LG Chem. 6-calowy wyświetlacz P-OLED Real RGB został zaprojektowany specjalnie na potrzeby smartfona G Flex i jest największym na świecie wyświetlaczem wykonanym w tej technologii. Zakrzywiony akumulator o pojemności 3500 mAh został wyprodukowany przez firmę LG Chem z myślą o smartfonie LG G Flex i jest pierwszym na świecie rozwiązaniem tego typu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto