A A A

LG G5 z aktualizacją Androida

8 października 2018, 14:30
Po długim czasie, LG G5 otrzymało aktualizację do Androida Oreo. Nowe oprogramowanie jest dostępne także dla klientów z Europy.
LG G5 z aktualizacją Androida

Android Oreo dla LG G5 pojawił się już kilka tygodni temu, jednak dostępność aktualizacji była ograniczona dla amerykańskiej sieci T-Mobile oraz Verizon. Tym razem oprogramowanie trafiło również do Europy oraz innych regionów świata.

Aktualizacja do Androida Oreo dla LG G5 wprowadza nowości od Google oraz optymalizacje producenta w kontekście szybkości działania urządzenia.

Nowy system dystrybuowany jest w postaci OTA - jego dostępność może się rozłożyć w czasie, tak więc warto cierpliwie czekać na odpowiednie powiadomienie o dostępności aktualizacji.

 


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Microsoft: promocja dla piratów
7 grudnia 2021
Koncern z Redmond proponuje nawet 50 proc. rabatu na subskrypcję pakietu Microsoft 365 osobom, które zrezygnują z używania nielegalnych wersji...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto