A A A

LG G6 - pierwsze istotne przecieki

7 października 2016, 12:40
Powoli, za sprawą przecieków, dowiadujemy się coraz więcej o kolejnej wersji LG G - modelu G6.
LG G6 - pierwsze istotne przecieki

Wszystko wskazuje na to, że LG G6 nie zostanie wyposażony w ekran OLED. Mimo iż LG specjalizuje się w tego typu wyświetlaczach, nie będzie w stanie dostarczyć ich do modelu G6. Dlaczego? Firma modernizuje linie produkcyjne w fabryce w Gumi i nie będzie przez to mogła wyprodukować odpowiedniej ilości paneli na początek 2016 roku, kiedy planowana jest premiera nowego flagowca. Dlatego LG zostanie przy IPS.

Kolejnym istotnym doniesieniem jest informacja, że LG G6, tak samo jak G5, będzie obsługiwał zewnętrzne moduły. Nie wiadomo, czy będzie to dokładnie to samo rozwiązanie, ale koncepcja ma być podobna.

Wysoce prawdopodobne, że LG G6 będzie smartfonem zamkniętym w aluminiowej obudowie, a aparat będzie podwójny - tak samo jak w G5 i V20.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto