A A A

LG LSM-100, mysz i skaner w jednym

25 sierpnia 2011, 10:39
LG LSM-100, mysz i skaner w jednym

Na tegorocznych targach IFA 2011, LG zamierza zaprezentować hybrydę myszki i skanera.

LSM – 100 ma łączyć w sobie funkcjonalność standardowej myszy komputerowej oraz ręcznego skanera. Jak twierdzą twórcy, dzięki łatwiej obsłudze, urządzenie będzie prawdziwym przełomem w skanowaniu dokumentów.

Znajdujący się po lewej stronie gryzonia przycisk Smart Scan umożliwi użytkownikowi skanowanie wszelkich dokumentów (maksymalnie obsługiwany format to A3) niemal dosłownie w locie. Wystarczy przejechać myszką po wymaganym materiale. Zastosowanie technologii Optical Character Recognition pozwoli na przenoszenie zeskanowanego tekstu bezpośrednio do programu Microsoft Word. Dodatkowo mysz umożliwi zapisanie materiałów w różnych formatach plików jak PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS i DOC.

Poza wszelkimi funkcjami skanera, LSM – 100 ma przede wszystkim zachować standardy wysokiej klasy myszy. Wyposażona w precyzyjny czujnik laserowy oraz zapewniająca wygodę pracy dzięki zastosowaniu ergonomicznych kształtów ma w niczym nie ustępować klasycznym gryzoniom na rynku. Pytanie jak sobie poradzi w przypadku gier komputerowych.

Mysz można zamówić na rynku brytyjskim w cenie 89.98 funtów. Data premiery w Europie na obecną chwilę nie znana.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto