A A A

LG NB4530A - speaker bar dla telewizorów z najwyższej półki

22 kwietnia 2013, 07:48
LG NB4530A - speaker bar dla telewizorów z najwyższej półki

2.1-kanałowy dźwięk oraz moc wyjściowa 310W sprawiają, że listwa głośnikowa Speaker bar LG, jest atrakcyjnym dodatkiem do dużych telewizorów klasy premium.

Najnowszy Speaker bar LG - NB4530A to rozwiązanie dla użytkowników, którzy wymagają wysokiej jakości dźwięku, nie chcąc przy tym rezygnować z nowoczesnego i stylowego wzornictwa. Dzięki temu listwa jest idealnym dodatkiem do najnowszych, smukłych telewizorów z dużym ekranem.

Ze względu na odtwarzanie 2.1-kanałowego dźwięku oraz zaawansowany procesor dźwięku przestrzennego 3D Surround Processor, Speaker bar LG zapewnia bogate brzmienie. Nowoczesny wygląd z czarno-srebrnym wykończeniem został zaprojektowany tak, by współgrać z dużymi telewizorami z najnowszej oferty.

Speaker bar LG wyróżnia się także szerokimi możliwościami instalowania: można go zamocować na ścianie, ustawić jako niezależne urządzenie lub też umieścić w pobliżu telewizora. Dzięki temu użytkownicy mają większą kontrolę zarówno nad konfiguracją systemu domowej rozrywki, jak i aranżacją salonu.

W kompaktowej obudowie NB4530A znajdują się głośniki o łącznej mocy 160W, natomiast do odtwarzania silnych basów służy bezprzewodowy głośnik niskotonowy. Najnowszy procesor dźwięku 3D Surround Processor firmy LG zapewnia zadziwiająco realistyczne efekty audio. Bezprzewodowy głośnik niskotonowy pozwala uniknąć nieestetycznych przewodów, natomiast dzięki funkcji HDMI ARC, listwa może odtwarzać dźwięk z telewizora bez konieczności podłączania dodatkowych kabli.

Ponadto, interfejs Bluetooth umożliwia bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie dźwięku z innych urządzeń - smartfonów, tabletów i laptopów. Gdy speaker bar NB4530A jest podłączony do jednego z najnowszych telewizorów LG, do jego obsługi nie są potrzebne dodatkowe kable, co sprawia, że urządzenie prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

W roku 2013 urządzenie zostało uhonorowane nagrodą iF Design Award w jednym z najbardziej uznanych na świecie konkursów projektanckich - iF Design (International Forum).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto