A A A

LG TONE+ - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

9 lipca 2014, 13:00
LG Electronics (LG) wprowadza na rynek linię akcesoriów dedykowaną nowoczesnym smartfonom. Wraz z nowym flagowcem LG G3 wprowadzono na rynek również wygodny zestaw słuchawkowy Bluetooth LG TONE+.
LG TONE+ - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Nowy, stereofoniczny zestaw Bluetooth LG HBS-730 charakteryzuje innowacyjna wygięta konstrukcja z funkcją zapamiętywania kształtu. Zestaw LG TONE+ łączy się ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth i może być sparowany z dwoma urządzeniami jednocześnie. Zaprojektowano go tak, aby jego użytkowanie było proste i intuicyjne - połączenia przychodzące są sygnalizowane wibracjami, które można w prosty sposób wyłączyć.

LG TONE+ to również wysokiej jakości dźwięk - pasmo przenoszenia mowy jest wyjątkowo szerokie, a dzięki poprawie przenoszenia wysokich częstotliwości (HD Voice) - głos ludzki odtwarzany jest w bardziej naturalny sposób. Nad czystością brzmienia czuwa wbudowany procesor sygnałowy, który redukuje szumy oraz odpowiada za tłumienie echa. Dźwięk w LG TONE+ jest znacznie wyraźniejszy niż ten z wbudowanego głośnika rozmów samego smartfona, ponieważ jest przesyłany w najwyższej jakości hi-fi. Tak wysoka rozdzielczość jest możliwa dzięki obsłudze kodeka aptX z zaawansowanym algorytmem kompresji.

Ponadto, HBS-730 pozwala na korzystanie z usługi Google Voice oraz odczytywanie wiadomości SMS przy użyciu aplikacji „BT Reader" (czytnik BT) na system Android.

Zestaw słuchawkowy jest dostępny w dwóch kolorach: białym oraz czarnym. LG TONE+ jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami marki LG.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
3en
29 lipca 2014, 09:59
"Ponadto, HBS-730 pozwala na korzystanie z usługi Google Voice oraz odczytywanie wiadomości SMS przy użyciu aplikacji „BT Reader" (czytnik BT) na system Android." podoba mi się to. Ciekawe jak grają. Przypuszczam, że fajnie, bo nie są jakichś mikroskopijnych rozmiarów, a to w tego rodzaju sprzęcie dobrze świadczy. :)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto