A A A

LG i pierwszy OLED 4K o takim rozmiarze

26 sierpnia 2014, 07:40
LG wprowadza na rynek pierwszy na świecie telewizor OLED 4K o rozdzielczości 3840 na 2160. Modele 77EG9700 oraz 65EC9700 będą dostępne w rozmiarze 77 i 65 cali.
LG i pierwszy OLED 4K o takim rozmiarze

Telewizory LG OLED 4K mogą pochwalić się doskonałą technologią wyświetlania - zakrzywionym panelem składającym się z organicznych diod emitujących światło w jakości Ultra HD. T Telewizor OLED 4K od LG został wyposażony w zaawansowany wyświetlacz opracowany przez firmę LG Display, opierający się na kluczowej, cztero-pikselowej technologii firmy LG - WRGB.

Dla wygody użytkownika, modele 65EC9700 oraz 77EG9700 mogą być montowane również na ścianie. Co więcej, wielokanałowy dźwiękowy system surround od LG zapewnia doznania audio dorównujące znakomitej jakości obrazu. Stworzone we współpracy z renomowanym ekspertem w dziedzinie dźwięku - Harman Kardon, system ULTRA SURROUND ma zapewnić  czyste brzemiennie - tak twierdzi producent.

Zalety TV OLED są oczywiste. Nie występują w nich rozmycia, zniekształcenia i wycieki kolorów. Telewizor OLED 4K stanowi doskonałą wartość dla konsumenta pod kątem jakości obrazu, odwzorowania kolorów, kontrastu, szczegółów oraz kątów widzenia" - mówi Hyun-hwoi Ha, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment Company.

Telewizor zostanie zaprezentowany na targach IFA 2014 w Berlinie.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto