A A A

LG rezygnuje z chińskiego rynku?

7 lutego 2018, 12:00
Chiński portal Sohu donosi, że LG najprawdopodobniej wycofa się z chińskiego rynku, ponieważ nie ma szans w walce z lokalną konkurencją.
LG rezygnuje z chińskiego rynku?

Chińczycy chętniej wybierają własne produkty, które są z reguły dostępne w niższych cenach. Według danych opublikowanych przez źródło, LG w 2016 roku sprzedało w Chinach tylko 160 tysięcy smartfonów na 480 tysięcy sztuk, które trafiło do magazynów. Co ciekawe, w Państwie Środka nie są oficjalne dostępne takie modele jak V30 czy G6.

Całkiem niedawno głośno było o deklaracji CEO LG, która dotyczyła regularności prezentowania nowych modeli. Seong-jin zapowiedział, że koreańska firma będzie wypuszczać nowe modele tylko wtedy, gdy uzna, że jest na to odpowiedni czas, a nie wtedy, kiedy konkurencja.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto