A A A

Ładowarka Hähnel Unipal II

8 września 2011, 14:28
Ładowarka Hähnel Unipal II

Hähnel zaprezentował najnowszy produkt marki – uniwersalną i kompaktową ładowarkę Unipal II.

Urządzenie jest ulepszoną następczynią wszechstronnego modelu Unipal I. Kompaktowa ładowarka z wejściem USB, podłączana bezpośrednio do gniazdka, jest niezastąpionym rozwiązaniem w podróży.

Ładowarka dostarcza energie nie tylko akumulatorom lo-ion do aparatów cyfrowych, ale także wszystkim urządzeniom ładowanym przez łącze USB.

Hähnel Unipal II wyposażona jest we wtyczkę samochodową, która pozwala na korzystanie z niej w samochodzie, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa każdego użytkownika. Ponadto jest bardzo prosta w obsłudze i posiada wbudowaną regulację napięcia (100-240V).

Nie posiada zasilacza, co powoduje, że wkłada się ją bezpośrednio do gniazdka. Dodatkowe gniazdo USB umożliwia ładowanie wszystkich urządzeń przez łącze USB.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto