A A A

Ładowarka USB dla podróżujących

22 lipca 2014, 13:10
Natec wprowadził na polski rynek nową, podróżną ładowarkę sieciową, przeznaczoną do ładowania urządzeń przez port USB. Dzięki 4 portom użytkownik może ładować do 4 urządzeń jednocześnie.
Ładowarka USB dla podróżujących

Uniwersalną ładowarkę Natec, zaprojektowano z myślą o użytkownikach smartfonów, odtwarzaczy multimedialnych, czy tabletów zasilanych z portu USB. Zamiast kilku ładowarek, wystarczy jedno funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i można je schować w kieszeni lub torbie.

Urządzenie wyposażono w klasyczną wtyczkę elektryczną oraz 4 porty USB. Dzięki temu można szybko naładować do 4 urządzeń jedocześnie, tym samym oszczędzając sporo czasu. Składana wtyczka zasilania umożliwia zminimalizowanie jej rozmiarów i znacznie ułatwia transport.

Cena detaliczna wynosi 49 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto