A A A

Ładowarki do move'a i pada od iBOXa

6 lipca 2012, 09:39
Ładowarki do move'a i pada od iBOXa

Producent sprzętu elektronicznego, firma iBOX, wyszła naprzeciw oczekiwaniom fanów PlayStation i udostępniła dwa nowe produkty: ładowarkę do padów i kontrolerów Move.

Producent zapewnia, że ładowarki wykonane są z solidnych i eleganckich materiałów. Posiadają w dolnej listwie cienką obwolutę – czerwone podświetlenie, które sygnalizuje proces ładowania. Dodatkowo, nie ma potrzeby zdejmowania pętli na nadgarstek w kontrolerach Move i Navigator. Są to urządzenia zupełnie niezależne od konsoli.

Ładowarka USB K015 do kontrolerów Sixaxis i Dualshock, to niewielkie urządzenie mogące ładować dwa pady w tym samym czasie. Ponadto posiada możliwość (za pomocą adaptera) podłączenia do gniazda 220V. Proces ładowania trwa od jednej do dwóch godzin.

Drugie urządzenie, to ładowarka K06 do kontrolerów PlayStation: Sixaxis, Dualshock, PlayStation Move i PlayStation Navigator, gdzie mogą być ładowane cztery urządzenia w jednym czasie. Stacja, dzięki rozmyślnej konstrukcji, pozwala na ładowanie wymieszanych kontrolerów, np. zamiast jednego Move dodatkowy Navigator. Czas ładowania, to: około dwie i pół godziny dla gamepada lub kontrolera nawigacji, a około pięć godzin dla kontrolera ruchu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto