A A A

Ładowarki samochodowe i stacjonarne Cygnett

18 maja 2012, 08:32
Ładowarki samochodowe i stacjonarne Cygnett

Marka Cygnett przedstawiła praktyczne ładowarki samochodowe – PowerMini, GroovePower Auto oraz stacjonarne – GroovePower Smart i GroovePower, umożliwiające ładowanie różnego rodzaju urządzeń mobilnych.

PowerMini to najmniejsza z ładowarek samochodowych Cygnett, kompatybilna z gniazdem zapalniczki samochodowej i wyposażona w wejście USB, dzięki czemu może służyć do zaopatrzenia w energię wielu popularnych urządzeń mobilnych, takich jak odtwarzacze mp3, nawigacje GPS czy produkty Apple. Ładowarka przekazuje prąd z napięciem 5V i wyposażona jest w diodę sygnalizującą poziom naładowania.

Kolejny model: GroovePower Auto można podłączyć do gniazda zapalniczki lub przejściówki o standardowym napięciu 12V. Napięcie wyjściowe wynosi 5V. Ładowarka wyposażona jest w specjalną przejściówkę, kompatybilną ze sprzętami marki Apple, za pomocą której można podłączyć do ładowania iPhona, iPada czy iPoda.

Cygnett posiada także w swojej ofercie praktyczne ładowarki stacjonarne, takie jak GroovePower i GroovePower Smart. Prezentują one niewielkie rozmiary i wagę, dzięki czemu można je z powodzeniem zabrać na wszystkie wyjazdy. Urządzenia posiadają wejście USB, przez które można podłączyć urządzenia marki Apple lub dowolny sprzęt mobilny i przekazują prąd z napięciem wyjściowym 5V.

Ceny poszczególnych modeli:

Power Mini – 40PLN

GroovePower Auto – 45PLN

GroovePower Smart - 110 PLN

GroovePower - 135 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Motorola P40 – znamy specyfikację
17 lutego 2019
W internecie pojawiła się prawdopodobna specyfikacja nowego urządzenia firmy Motorola. Smartfon może wykorzystać do działania procesor...


Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto