A A A

Laptop MSI GT783

18 stycznia 2012, 10:34
Najszybszy na świecie laptop do gier, MSI GT783, trafia na rynek.
Laptop MSI GT783

Najszybszy na świecie laptop do gier, MSI GT783, trafia na rynek.

GT783 powstał przy współpracy z Fanatic teem, którego zawodnicy przekazywali swoje spostrzeżenia odnośnie idealnego sprzętu do grania. Co wyszło z tej współpracy? Laptop wspierany przez najnowszy procesor Intel core i7 2670 oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX580M, która posiada 2GB pamięci DDR5. Producent przewidział także w projekcie aż 4 banki pamięci SO-DIMM co pozwala na zamontowanie do 32 GB pamięci RAM. Dodatkowo sam laptop wyposażony został w technologię Turbo Drive Engine oraz, która pozwala na podniesienie wydajności nawet do 10%.

GT783 posiada 17 calową matrycę ze specjalną powłoką antyodblaskową. Panel LCD obsługuje rozdzielczość Full HD i jest podświetlany diodami LED, co wpływa korzystnie na zużycie energii. Również system głośników zaprojektowanych przy współpracy z firmą Dynaudio nie zawodzi. Laptop pozwala na podłączenie zestawu głośników 7+1 oraz wspiera THX Trustudio PRO.

Specjalnie pod kątem graczy, produkt wyposażony został w unikalną klawiaturę gamingową firmy Steelseries. Można w niej konfigurować podświetlenie przycisków na wiele sposobów, a układ klawiszy został specjalnie przystosowany dla gracza. Powiększone zostały klawisze funkcyjne Ctrl i Alt natomiast przycisk „windows” został przniesiony na prawą stronę klawiatury.

Gamingowy laptop MSI wyposażony został również w szeroką gamę portów wejścia/wyjścia jak: porty USB 2.0 oraz USB 3.0, czytnik kart 6 w 1, eSATA, VGA, HDMI. Komunikacja natomiast jest zapewniona poprzez kartę sieciową Wi-Fi w standardzie n oraz moduł Bluetooth 3.0. Całość zamknięta jest w obudowie, której pokrywa oraz palmrest wykonane są z aluminium.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto