A A A

Laptopy dla graczy

6 sierpnia 2008, 10:55
Laptopy dla graczy

Firma MSI zaprezentowała dwa nowe notebooki z serii G przeznaczone głównie dla graczy, które oznaczono symbolami GX620 i GX720. Oba laptopy wyposażono w technologię Intel Centrino 2, grafikę Nvidia GeForce 9600M GT oraz nagrywarkę Blu-ray.

Nowe produkty ucieszą graczy wieloma wysokimi parametrami, wśród których warto również wymienić 4 GB pamięci RAM, dźwięk Dolby Digital Surround 7.1, HDMI, Bluetooth, WiFi, czytnik kart "4 w 1", kamerkę internetową 2 Mpix, trzy porty USB i dysk twardy o pojemności 320 GB. Zaprezentowane modele różnić się będą przekątną ekranu – GX620 będzie miał 15,4 cala, a GX720 17-calową. Pierwszy z nich wyposażony będzie w 2 głośniki stereo, zaś drugi w cztery z subwooferem.

Jedną z interesujących cech jest panel szybkiego uruchamiania przez czujnik dotyku. Laptopy mają korzystać z systemu o nazwie ECO Engine Management, który ma zapewnić oszczędność energii przez wybór jednego z pięciu dostępnych trybów pracy baterii. Ceny nie zostały jeszcze ogłoszone.

Źródło: IGN, TG Daily


Mateusz Nosel
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto